security - websiteoptimizer.ir
گام سوم :

بهینه سازی و افزایش امنیت وب سایت

یکی از مهمترین نکاتی که متأسفانه هم از سوی مالکین وب سایت ها و هم از سوی طراحان و برنامه نویسان وب مورد فراموشی و بی توجهی قرار می گیرد ، امنیت وب سایت است. تصویر کنید که شما بهترین متریال های طراحی را در وب سایت خود استفاده کرده اید ، جذاب ترین خدمات را در وب سایت خود قرار داده اید و هزینه های مالی و زمانی زیادی را نیز برای ارتقاء سطح سئو و رتبه سایت خود انجام داده اید. اما سئوالی که پیش روی شما خواهد بود این است که چه خواهد شد اگر در یک لحظه متوجه شوید مطلب یا عکسی از سوی یک هکر بر روی سایت شما درج گردیده و به تمام مشتریانتان نمایش داده شده است؟ و یا اینکه تمام اطلاعات ذخیره شده در سایت شما دچار تغییر شده و یا از بین رفته است.
بر اساس نتایج تحقیقات به عمل آمده توسط معتبرترین شرکت های امنیتی در دنیا ، بیش از 70% وب سایت ها در دنیا دارای آسیب پذیری های جدی ای هستند که مالکین آنها از این موارد بی اطلاع می باشند.
از سوی دیگر علاوه بر مخاطبین وب سایت های شما ، خزنده های موتورهای جستجو (Crawler) نیز که وظیفه بررسی وب سایت ها را بر عهده دارند ، در صورت مشاهده هر گونه تهدید امنیتی از سوی سایت شما برای بازدیدکنندگان ، نه تنها امتیاز منفی ای را برای وب سایت شما در نظر می گیرند ، بلکه با درج آدرس وب سایت شما در لیست سیاه سایت های آلوده ، از بارگزاری آن در زمان درخواست صفحات توسط کاربرانتان خودداری خواهند نمود.
Website Optimizer با همکاری نزدیک با بهترین شرکت های معتبر امنیتی در دنیا آماده است تا رصدی مداوم را بر روی فعالیت های وب سایت شما داشته و شما را از هر گونه آسیب پذیری امنیتی و خطرهای ناشی از حملات اینترنتی آگاه سازد.